Naast een nieuwe collega, Karin, die ons team komt versterken, moeten we ook afscheid nemen van een van onze huidige teamleden, Peter van Burken. Zoals zijn patiënten en veel collega’s in het land weten is Peter niet alleen actief als praktiserend psychosomatische fysiotherapeut bij ons, maar heeft hij een eigen opleidingscentrum en schrijft hij wetenschappelijke boeken. PetervBPeter heeft deze activiteiten jaren kunnen combineren, maar na lang uitstellen heeft hij nu toch de knoop moeten doorhakken. Een nieuw eigen pand in Nieuwegein met verdere uitbreiding van zijn opleidingsinstituut “Psych Fysio” en het vele werk aan zijn vierde boek laat het combineren met zijn werkzaamheden bij ons niet meer toe. Per 01 februari moeten we Peter zijn kennis en kunde, na 14 jaar aan ons verbonden te zijn geweest, gaan missen op onze praktijk. Hij heeft zelf met zijn patiënten de overdracht naar andere collegae al geregeld.

Karin2 Karin Toonders komt vanaf 01 februari op zowel locatie Rakthof als locatie Mierlo-Hout. In deze ervaren collega zien wij een prima aanvulling voor ons team. Als start zal ze Wouter zijn klanten gedurende zijn vakantie behandelen, gevolgd door Joyce haar klanten tijdens haar aanstaande zwangerschapsverlof. Gedurende deze periode zal Karin ook haar eigen klantenbestand gaan opbouwen op zowel locatie Rakthof als locatie Mierlo-Hout waar ze dan ook twee avonden aanwezig zal zijn.