Joyce heeft op eind februari haar laatste dag gewerkt in onze praktijk. Na 12,5 jaar heel veel inzet, teamspirit en vakmanschap aan ons team te hebben toegevoegd, is uiteindelijk toch de beslissing gevallen om de woon-werk afstand drastisch te verkorten. Joyce heeft per 01 maart bij een praktijk “om de hoek” een mooie baan en uitdaging gevonden en hoe jammer wij haar vertrek ook vinden, wensen wij haar natuurlijk alle succes toe met deze nieuwe stap in haar carrière.

Ook Femke is “dicht bij huis” gaan werken. Ze heeft een aanbod om per 01 april een dependance van een lokale fysio-praktijk in haar eigen dorp op te kunnen zetten niet laten schieten. Dat zijn unieke kansen en ook voor Femke geldt dat wij haar natuurlijk veel liever voor ons team hadden behouden, maar wij deze stap volledig steunen en haar heel veel succes toewensen.